امداد باتری

امداد باتری کهن

شماره ثبت شرکت امداد باتری کهن 33 54 48

کد نمایندگی سپاهان باتری 44 36 25 10

امداد باتری کهن ، به عنوان نماینده رسمی برند اوربیتال کارخانه سپاهان باتری در شهر تهران، دارای بیش از ده سال سابقه درخشان در فروش باتری های اوربیتال است. با خرید از شرکت امداد باتری، می توانید بهترین و با کیفیت ترین باتری های موجود در بازار را تهیه کنید. تمام باتری های موجود در امداد باتری، دارای گارانتی تعویض معتبر کارخانه هستند و دارای تاریخ تولید جدید می باشند، زیرا کارخانه سپاهان باتری تمام باتری های تولید روز خود را به دست نمایندگان خود در سراسر کشور می رساند.

خرید باتری از امداد باتری

برای خرید باتری با کیفیت می توانید با کارشناسان امداد باتری کهن تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، پس از اسنکه سفارش خود را ثبت کردید، کارشناسان ما باتری را به صورت رایگان برایتان برایتان ارسال و بر روی ماشینتان نصب می کنند و شما می توانید وجه باتری را پس از نصب باتری بر روی خودرو خود به صورت حضوری پرداخت کنید.

برای تماس با ما می توانید با شماره درج شده تماس بگیرید و ضمن دریافت اطلاعات فنی مناسب با باتری خودرو خود، سفارش را ثبت کنید تا در کمترین زمان باتری خودرو خود را تحویل بگیرید. باتری های اوربیتال کارخانه سپاهان باتری از پرفروش ترین باتری های موجود در ایران و خاورمیانه هستند. این باتری های در کارخانه سپاهان باتری در نوع سیلد اسید که رایج ترین نوع باتری هستند، مطابق با استاندارد های جدی و با استفاده از تکنولوژی جدید، تولید می شوند. این باتری ها دارای طول عمر استاندارد سه ساله هستند که شما می توانید با نگهداری صحیح از این باتری ها، بهترین عملکرد را از آنها مشاهده کنید.

شماره حساب شرکت امداد باتری کهن : 1 – 14813210 – 110 – 282

شماره شبا شرکت امداد باتری کهن : IR 980570028211014813210001

شماره کارت امداد باتری کهن : 5474 – 0019 – 2970 – 5022

امداد باتری خودرو

امداد باتری کهن به عنوان نمایندگی رسمی سپاهان باتری وظیفه دارد باتری های این شرکت از جمله باتری سوزوکی ، باتری اوربیتال پریمیوم ، باتری اوربیتال وان قرمز ، باتری اوربیتال وان سیلور و باتری اوربیتال EFB با تاریخ های جدید، قیمت های مناسب و کیفیت های بالا به دست مشتریان برساند. اصلا تفاوت خرید از نمایندگی و خرید از فروشگاه های دیگر در همین است که باتری هایی که توسط نمایندگی به فروش می رسند همه چی تمام اند!

چشم اندازی که برای امداد باتری کهن در نظر گرفتیم این است که به زودی شاهد احداث نمایندگی های این شرکت در سایر شهر ها و استان های کشور خواهیم بود و خدماتی را که برای مردم تهران داریم، به شهر های دیگر هم انتقال می دهیم. به امید آن که هر روز بیشتر از دیروز بتوانیم هموطنان خود را در رفاه ببینیم.

آدرس فروشگاه مرکزی امداد باتری کهن

تهران – بلوار پناهی نیا – نرسیده به میدان هروی – خیابان رنجبر – خیابان طالقانی – پلاک 21

شماره تماس امداد باتری کهن

913 72 – 021

خرید باتری ماشین از امداد باتری کهن چه مزیتی دارد؟

اگر باتری خودرو خود را از نمایندگی رسمی شرکت سپاهان باتری خریداری کنید، می توانید با خیال راحت حداقل 3 سال از باتری بر روی خودرو خود استفاده کنید. این که باتری خودرو خود از بین محصولات با کیفیت سپاهان باتری تهیه کنید یک موضوع است و این که باتری مورد نظر خود را از نمایندگی رسمی خریداری کنید، یک موضوع دیگر است. اگر باتری ماشین را از جای معتبر تهیه نکنید ممکن است با مشکلاتی مثل خرید باتری با تاریخ قدیمی، عدم دریافت گارانتی و خرید باتری با قیمت بالاتر از قیمت کارخانه مواجه شوید که هیچکدام خوشایند نیستند. بهتر است با خرید باتری خودرو از نمایندگی، سلامت باتری را تضمین کنید.