باتری رنو مگان

باتری رنو مگان

نوع مناسب باتری رنو مگان

Mégane eVision از آنچه که پلتفرم جدید طراحی شده توسط اتحاد ارائه می دهد بیشترین استفاده را می کند. این هاچ بک پویا دارای یکی از باریک ترین باتری های موجود در بازار و پیشرانه فوق العاده جمع و جور جدید است که فضای بیشتری را ارائه می دهد. ویژگی های پیچیده و نورپردازی آن ظاهر مدرن خودرو را برجسته می کند ، که در هنگام استفاده ، اندازه و طراحی و همچنین بهره وری انرژی ، کدهای موجود خودروهای برقی را نقض می کند. مگان همیشه دارای استایل و جذابیت گالیک فراوانی بوده است ، اما اغلب به نفع هاچ بک های اصلی نادیده گرفته می شد. برای بدتر شدن اوضاع ، مدل قبلی (سوم) در اواخر عمر احساس می کرد که به طور واضح طبقه بندی نشده است.

نوع مناسب باتری رنو مگان : باتری فابریک ماشین رنو مگان، باتری ۷۴ آمپر پايه کوتاه در قالب L3 است.

لازم است بدانید که بهترین باتری برای هر خودرویی، باتری است که مشخصاتی مشابه با باتری فابریک ماشین را داشته باشید.

شما می توانید باتری فابریک ماشین رنو مگان خود را در نوع سیلد اسید با بهترین کیفیت از کارخانه سپاهان باطری تهیه کنید.

باتری های سیلد اسید دارای طول عمر مفید سه سال هستند که این مدت زمان کاملا استاندارد است. باتری های سیلد اسید دارای عملکرد فوق‌العاده عالی و نگهداری آسان هستند به همین دلیل است که طرفداران بسیار زیادی دارد.

تعویض باتری رنو مگان

نحوه تست باتری خودرو با مولتی متر
1
مولتی متر خود را آماده کنید
مولتی متر خود را روی ولتاژ تنظیم کنید و مطمئن شوید که روی 20 ولت DC تنظیم شده است ، یا اگر ولت متر شما تنظیمات افزایشی ندارد (2،20،200،2000) ، آن را به سادگی روی ولتاژ DC تنظیم کنید.

2
پروب های پایانه های باتری خود را لمس کنید
هر پروب را به پایانه صحیح فشار دهید ، منفی را به منفی و مثبت را به مثبت لمس کنید. مولتی متر و باتری شما احتمالاً هر دو دارای کد رنگی هستند ، بنابراین ترمینال منفی و پروب مشکی خواهند بود در حالی که ترمینال مثبت و پروب قرمز هستند.

3
خواندن را بررسی کنید
کلید خودرو را به حالت دویدن بچرخانید و مولتی متر را بررسی کنید. ایده خوبی است که مطالب خوانده شده را بنویسید. سپس ، آن را با ارقام ولتاژ زیر مقایسه کنید.

دمای بیرون بر ولتاژ باتری تأثیر می گذارد. در حدود 80 درجه ، یک باتری کامل شارژ حدود 12.5-12.6 ولت خواهد بود. به طور دقیق تر: یک باتری کاملاً شارژ شده در حالت ایده آل در 12.66 ولت و بالاتر اندازه گیری می شود ، اما 12.6 ولت در 80 درجه ، 12.588 درجه در 30 درجه و 12.516 ولت در 0 درجه قرائت قابل قبولی است. باتری 75 درصد شارژ شده به 12.45 ولت نزدیک می شود در حالی که هر چیزی زیر 12 ولت نشان می دهد که باتری به طور موثر تخلیه شده است.

اگر میزان ولتاژ بین 12.3 تا 12.5 ولت را دریافت می کنید و توانایی شارژ باتری را دارید ، سعی کنید باتری را تا حد کامل شارژ کنید ، که نباید زیاد طول بکشد. سپس چراغهای جلو و موتور دمنده بخاری را روشن کرده و ولتاژ را بررسی کنید. ولتاژ باید چند دهم کاهش یابد ، اما نباید شدید باشد. در این مرحله ، اگر خودرو هنوز روشن نمی شود-به این معنی که هنگام شروع به کار با یک کلیک یا وزوز مواجه می شوید ، در حالی که شخصی سعی می کند ماشین را بچرخاند ، یک تست چند متری روی باتری انجام دهید. در این حالت به خواندن توجه کنید. اکثر باتری های خوب وقتی بار جدی مانند استارت بر آنها وارد می شود در حین بارگیری 1 تا 1.5 ولت کاهش می یابد ، سپس یکبار دیگر به سرعت به شارژ کامل برمی گردند. اگر متوجه کاهش باتری از 12.5 به پایین ، یعنی 8 یا 9 ولت یا پایین تر شدید ، این نشان می دهد که باتری واقعا خراب است.

با توجه به نکات گفته شده اگر متوجه شده اید که باتری رنو‌ مگان شما خراب شده است و نیاز به تعویض باتری رنو مگان دارید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان تعویض باتری رنو مگان شما انجام شود.

 

قیمت باتری رنو مگان

تاریخ تولید باتری، مدت زمان گارانتی باتری و کیفیت مواد اولیه تشکیل دهنده باتری در قیمت باتری رنو مگان تاثیر دارد.

تاریخ تولید باطری بیانگر سلامت و یا فرسوده بودن باتری است به این شکل که اگر از تاریخ تولید باطری زمان زیادی گذاشته باشد باطری فرسوده شده است زیرا ساختار باتری به گونه ای است که حتی اگر باتری بر روی ماشین نصب نباشد واکنش های شیمیایی آن انجام می شوند و در طی مدت زمانی باعث فرسودگی صفحات صبح کلسیم باعث چی میشود بنابراین به هنگام خرید باتری رنو مگان خود توجه داشته باشید که تاریخ تولید باطری جدید باشد شما می توانید از مدت زمان گارانتی متوجه تاریخ تولید باطری شوید اگر به هنگام خرید باتری رنو مگان خود با باتری که قیمت آن بسیار پایین است مواجه شدید به تاریخ تولید آن شک کنید.

گارانتی باتری ضامن استارت سطح کیفیت باتری است زیرا باتری که با کیفیت باشد هرگز توسط فروشنده و یا کارخانه سازنده گارانتی نمی شود بنابراین طبیعی است که قیمت باتری بی کیفیت را بدون گارانتی پایین‌تر از قیمت باطری با کیفیت میشه.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت باطری رنو مگان خود با کارشناسان ما تماس بگیرید و به دوستان ما به طور تمام وقت در تمامی ایام حتی ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند تا به شما برای تهیه باتری کمک کنند.

خرید باتری رنو مگان

یکید.

 

شماره تماس 📞 32 65 95 77 – 021