باتری هیوندا توسان IX35

باتری هیوندا توسان

خرید باتری هیوندا توسان ix35

کاملاً جدید TUCSON 2022 پس از اینکه مهندسان و طراحان ما از ما پرسیدند چگونه می توانیم یک SUV عالی را حتی بیشتر بسازیم ، پاسخ قطعی است. ما همه جزئیات را زیر سوال بردیم. هر فرضی. ما ظاهر جدید و جسورانه ای به داخل و خارج بخشیدیم. تکنولوژی و ایمنی بازی تغییر می کند. مجهز به درایو تمام چرخ HTRAC موجود است. و اکنون ، برای اولین بار ، در مدلهای هیبریدی و پلاگین هیبریدی عرضه می شود. بدون سوال این بهترین TUCSON ما است. ⁠

توسان پرفروش ترین مدل هیوندای موتور در سطح جهان است و چشم انداز آن را برای طراحی پیشرو ، پیشرانه های متمرکز بر محیط زیست و فناوری های پیشرفته نشان می دهد.

 

تعویض باتری هیوندا توسان ix35

باتری شما قلب “بلند شدن و رفتن” ماشین شما است. بدون باتری سالم که توسط سیستم های الکتریکی سالم پشتیبانی می شود ، ماشین شما به جایی نمی رسد. Firestone Complete Auto Care برای کمک به شما در جاده در هر شرایط آب و هوایی ، گرم یا سرد ، انواع خدمات آزمایش ، تعویض و بازیافت باتری را ارائه می دهد ، از جمله معاینه رایگان باتری ، بازرسی های کامل الکتریکی ، دستگاه تست باتری مجازی و باتری ضمانت شده. خدمات جایگزینی که همیشه با بازیافت رایگان باتری ارائه می شود.

این که آیا علائم خرابی باتری را تجربه می کنید ، مانند یک دور موتور ، یا به سادگی ترجیح می دهید با اقدامات کوچک پیشگیرانه در تعمیر و نگهداری خودرو از مشکلات اصلی جلوتر باشید ، ما یک تست باتری خودرو برای شما داریم!

1. تست رایگان باتری با آنالیز تشخیص اولیه
هر زمان که به یکی از 1700 مکان اضافه Firestone Complete Auto Care بروید ، یک چک سریع رایگان برای تشخیص باتری در دسترس است. با استفاده از تجزیه و تحلیل تشخیص اولیه ما ، تکنسین های Firestone می توانند سلامت باتری شما را تعیین کنند ، به شما ایده دهند که چقدر عمر باتری شما باقی مانده است و دمای پایین یا زیاد را که ممکن است باعث خرابی باتری شود پیش بینی کنند – همه در یک دقیقه و یا کمتر.

2. بررسی کامل باتری و سیستم برق
باتری و سیستم الکتریکی ماشین شما به صورت تیمی کار می کند و شما نمی توانید یکی را بدون دیگری داشته باشید. برای روشن کردن موتور و وسایل الکترونیکی به باتری نیاز دارید و به الکترونیک برای روشن نگه داشتن موتور و شارژ باتری نیاز دارید. این یک حلقه وابستگی بی پایان است.

Firestone Complete Auto Care برای اطمینان از اینکه قطعات الکتریکی خودرو شما به درستی از باتری شما پشتیبانی می کند (به طوری که باتری می تواند از قطعات الکتریکی پشتیبانی کند) ، یک بررسی کامل سیستم الکتریکی ارائه می دهد که شامل موارد زیر است:

 

تجزیه و تحلیل استارت خودرو : برای اطمینان از اینکه استارت موتور مقدار مناسب جریان را از باتری می گیرد و اینکه باتری می تواند بار الکتریکی را از استارت تحمل کند.
بررسی دینام : برای تعیین اینکه آیا دینام مقدار ولتاژ و جریان مناسبی تولید می کند تا باتری شما را شارژ کرده و سیستم های الکتریکی شما مطابق انتظار عمل کند.
بررسی باتری : برای اطمینان از صحیح بودن ولتاژ خروجی ، زیرا یک باتری ضعیف یا از کار افتاده می تواند صدمات قابل توجهی به قطعات سیستم الکتریکی مانند دینام و استارت وارد کند.
3. تستر آنلاین مجازی باتری
در حال حاضر وقت لازم برای بررسی کامل باتری را ندارید؟ ما همچنین تست مجازی باتری را بصورت آنلاین ، 24 ساعته و 7 روزه ارائه می دهیم! تستر باتری مجازی ما به شما این امکان را می دهد تا میزان عمر باتری خودرو را بر اساس رایانه خانگی یا تلفن هوشمند خود تخمین بزنید.

در دستگاه تست باتری ماشین مجازی ، به سادگی سال ، مدل ، مدل ، نوع موتور و کد پستی خودرو خود را وارد کنید ، و ما برآورد فوری انقضای باتری را بر اساس سن باتری و شرایط منطقه شما ارائه می دهیم. رانندگی کنید. به خاطر داشته باشید که تست کننده باتری مجازی ما تنها زمانی می تواند برآورد کلی را ارائه دهد که به طول عمر باتری شما برسیم. به عنوان مثال ، تستر باتری مجازی ما نمی تواند به شما بگوید که ولتاژ باتری شما چقدر است ، و یک باتری خودرو کاملا شارژ باید 12.6 ولت یا بالاتر اندازه گیری شود. در Firestone Complete Auto Care محلی خود ، یکی از تکنسین های متخصص ما می تواند ولتاژ باتری شما را اندازه گیری کرده و مدت زمان دقیق تری برای عمر باتری شما در اختیار شما قرار دهد.

شارژ باتری ماشین
یک متخصص مجرب در Firestone Complete Auto Care باتری شما را با تجهیزات شارژ باتری ماشین ما و ابزارهای تشخیص بار آزمایش می کند. اگر نتایج بررسی باتری خودکار نشان می دهد که باتری شما مطابق با مشخصات سازنده تجهیزات اصلی نیست ، تعویض باتری خودرو در همان روز در محل کار ساده ای است. فقط باتری مورد نظر خود را خریداری کنید ، تکنسین های خودرو ما باتری جدید را نصب کرده و باتری قدیمی شما را به درستی بازیافت می کنند.

ما چندین باتری را برای انتخاب ارائه می دهیم . به طور معمول ، نصب باتری خودرو هزینه کمی دارد و شامل موارد زیر است:

 

بازرسی از سینی باتری ، پیچ و مهره ها ، انتها و کابل ها برای اطمینان از کیفیت کامل اجزای باتری.
در حین نصب از برق الکترونیک ، کامپیوتر و واحد کنترل موتور (ECU) خودرو اطمینان حاصل کنید.
ولتاژ مدار باز (OCV) باتری جدید خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید OCV قبل از نصب 12.5 ولت یا بالاتر است. (اگر OCV زیر 12.5 ولت باشد ، قبل از نصب باتری جدید را شارژ می کنیم.)
حذف و بازیافت آگاهانه محیط زیست باتری ماشین قدیمی .
اطلاعات گارانتی باتری خودرو
همه باتری های ما با ضمانت عملکرد بدون تعمیر و نگهداری و تعویض رایگان برای مدت محدود کامل می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های باتری و ضمانت نامه منحصر به فرد آنها ، از صفحه باتری Firestone Complete Auto Care یا فروشگاه محلی Firestone Complete Auto Care خود دیدن کنید .

 

 

 

قیمت باتری هیوندا توسان ix35

و.

نوع مناسب باتری هیوندا توسان ix35

ید.

 

شماره تماس 📞 32 65 95 77 – 021