باتری وانت کاپرا

باتری وانت کاپرا

نوع مناسب باتری وانت کاپرا

bahman خودرو، تولید کننده خودروهای مارک چینی و کره جنوبی، جدیدترین نسخه پیکاپ آفرود خود را با نام Capra 2 با مجموعه ای از ویژگی های به روز عرضه کرد. سخت است استدلال شود که هر نوع وسیله نقلیه آمریکایی منحصر به فرد تر از وانت است. امروزه وانت بارها که تنها توسط کشاورزان و تجار مورد استقبال قرار می گرفت، به احتمال زیاد به عنوان محموله دارای گزینه های مختلف است و به حمل و نقل شخصی میلیون ها نفر از افراد و خانواده ها تبدیل شده است. بسیاری از آنها هرگز بار خود را تحمل نمی کنند. کامیون هایی که بیش از چند کیسه مواد غذایی یا دو یا دوچرخه دارند. رابطه عاشقانه آمریکا با این پیکاپ تا حدی شکوفا شده است که پرفروش ترین خودرو در ایالات متحده وانت فورد است و 35 سال به این شکل بوده است.

نوع مناسب باتری وانت کاپرا : باتری فابریک ماشین وانت کاپرا، باتری ۷۰ آمپر پايه بلند در قالب D26 است.

اگر می خواهید باتری وانت کاپرا خود را تعویض کنید، پیشنهاد می شود برای اینکه بتوانید مناسب ترین باتری را انتخاب کنید، باتری ای تهیه کنید که دارا مشخصات مشابه با باتری فابریک را داشته باشد.

کارخانه سپاهان باتری، باتری ماشین وانت کاپرا را در نوع سیلد اسید با بالا ترین سطح کیفیت تولید و با مناسب ترین قیمت به بازار عرضه می کند.

باتری های سیلد اسید حدود دو الی سه سال طول عمر مفید دارند. طول عمر بالای این نوع باتری ها به دلیل داشتن تکنولوژی تولید جدید صفحات سرب کلسیم است که ریزش سرب صفحات را به نزدیک صفر درصد رسانده است.

تعویض باتری وانت کاپرا

به جرات می توان گفت، آب و هوای زمستانی برای ماندن اینجاست. ما متوجه شده ایم که با کاهش دما، میزان باتری های خاموش افزایش می یابد. به غیر از پارک در یک گاراژ عایق، کارهای زیادی نمی توانید انجام دهید تا از باتری خود در برابر سرمای شدید زمستان محافظت کنید. بهترین راه برای جلوگیری از مرگ ناگهانی باتری این است که مطمئن شوید همیشه سالم است.

در اینجا 7 نکته برای نگهداری باتری خودرو وجود دارد:

1) با برداشتن گیره ها باتری خود را تمیز کرده و چربی، خاک و اکسیداسیون را پاک کنید. اتصال کثیف باتری باعث تضعیف شارژ می شود.

2) سینی باتری را تمیز نگه دارید. کثیفی و تجمع روی بدنه باتری می تواند قدرت آن را تخلیه کند.

3) مطمئن شوید که باتری سالم است و درست نشسته است. یک باتری شل می تواند اسید باتری را روی موتور شما بریزد یا ارتعاش کند و باعث شل شدن سیم و قطع اتصال شود.

4) کارهای و سفرهای خود را هماهنگ کنید ؛ هر بار که خودرو را روشن می کنید ، از باتری شما استفاده می کند.

5) نشانگر سطح آب باتری خودرو را به طور منظم بررسی کرده و در صورت نیاز با آب مقطر پر کنید.

6) روی یک شارژر باتری اتومبیل سرمایه گذاری کنید که سطح ایده آل شارژ را در زمانی که قرار نیست خودرو شما برای مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار گیرد حفظ کند.

7) یک پتو عایق نصب کنید. ورق پلاستیکی باتری را گرم نگه می دارد، که می تواند به ویژه در ماه های سرد زمستان مفید باشد.

در طول ماه های زمستان در سرما گیر نکنید؛ باتری خودرو خود را حفظ کنید تا طول عمر آن بیشتر شود.

در اینجا 4 علامت هشداردهنده وجود دارد که نشان می دهد در معرض خرابی ناشی از باتری هستید:

1) هنگامی که جرقه زنی را می چرخانید، صدای خرد شدن یا صدای کلیک را می شنوید.

2) هنگام تلاش برای راه اندازی وسیله نقلیه شما به آرامی تند می زند.

3) چراغ های جلو هنگام کم کاری کم نور می شوند اما هنگام چرخاندن موتور روشن می شوند.

4) عمر باتری شما بیش از سه سال است.

اگر نگران عملکرد باتری خود هستید، از شما استقبال می کنیم که برای آزمایش رایگان باتری به یکی از 7 مکان ما مراجعه کنید. در صورت نیاز به باتری جدید ، ما با افتخار باتری های بین ایالتی، باتری جایگزین شماره 1 آمریکا را می فروشیم .

 برای تعویض باتری وانت کاپرا خود می توانید با ما تماس بگیرید. 

خرید باتری وانت کاپرا

برای خرید باتری وانت کاپرا خود باید اطلاعاتدقیقو زیادی داشته باشید تا بتوانید به درستی باتری ماشینخود را انتخاب کنید. اگر اطلاعات دقیقی ندارید می توانید با کارشناسان نمایندگی سپاهان باتری تماس بگیرید تا ضمن دادن اطلاعات فنی مناسب، شما را در انتخاب باتری مناسب ماشینتان راهنمایی کنند. همچنین می توانید سفارش باتری خود را ثبت کنید تا در کمترین زمان به آن رسیدگی شود.

پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان ما باتری را به صورت رایگان برایتان ارسال و بر روی ماشینتان نصب می کنند.

باتری ای که از نمایندگی سپاهان باتری تهیه می کنید، دارای تاریخ تولید جدید و گارانتی تعویض معتبر است.

تیم کارشناسی نمایندگی سپاهان باتری به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان هستند.

قیمت باتری وانت کاپرا

یکید.

 

شماره تماس 📞 32 65 95 77 – 021

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments