باتری هاوال H9

باتری هاوال H2

نوع مناسب باتری هاوال H9

مهم نیست که شما یا خانواده تان چه می کنید یا کجا می روید، در HAVAL H9 جدید این کار را با سبک انجام می دهید. با ظاهری کاملاً متفاوت، H9 را با هیچ وسیله نقلیه دیگری در جاده اشتباه نمی گیرید. H9 با ترکیب سبک جسورانه و مدرن و تعریف ماهیچه ای از وسیله نقلیه ای که می تواند هر مقصدی را تسخیر کند، رهبر جدید شورای طراحی است. این خطوط شیک نشان دهنده اوج سال ها تلاش سخت تیمی از طراحان و مهندسان اختصاصی برای تولید بهترین SUV ممکن است. کمر جلو و کمر عقب کمر ظاهر اسپرت H9 را برجسته می کند و باعث می شود تا به همان اندازه ثابت بماند که مسیر جنگل های شهری را طی می کند یا از مسیرهای ضربدری کاوش می کند. این نه تنها خوب به نظر می رسد، بلکه برای آیرودینامیک طراحی شده است تا جریان هوا را در اطراف خودرو برای حداکثر کارایی و سر و صدای کمتر در جاده هدایت کند. چراغ های جلو زنون به طور استاندارد در همه مدل های H9 برای روشن کردن درخشان جاده پیش رو استاندارد هستند، در حالی که نسخه ULTRA دارای سیستم روشنایی جلو تطبیقی ​​(AFS) است که به راننده اجازه می دهد گوشه ها را “در اطراف” نگاه کند. سنسورهای نور محیط به طور مداوم روشنایی محیط اطراف را کنترل کرده و چراغ های جلو را به طور خودکار روشن و خاموش می کنند.

نوع مناسب باتری هاوال H9 : باتری فابریک ماشین هاوال h2، باتریآمپر است. متداول ترین نوع باتری برای ماشین هاوال h2، باتری سیلد اسیدی است. باتری های سیلد اسید دارای شش سلول مرطوب هستند. در هر یک از سلول های باتری مقداری محلول آب و اسید و تعدادی صفحه سرب کلسیم وجود دارد. درب این باتری ها به بدنه آن ها پلمپ شده است و امکان بار و بسته کردن آن ها وجود ندارد. نام این نوع باتری ها از ساختار آن ها گرفته شده است، زیرا سیلد به معنای مهر و موم و پلمپ است..

تعویض باتری هاوال H9

وقتی صحبت از باتری ماشین شما می شود، هرگز نباید “خارج از دید، خارج از ذهن” باشد. نگهداری باتری خودرو مهم است. مانند بسیاری از قسمتهای دیگر یک وسیله نقلیه، این خودرو نیاز به مراقبت و توجه زیادی دارد تا بتواند آنطور که باید عمل کند. در اینجا چند نکته برای نگهداری باتری وجود دارد که به شما کمک می کند باتری ماشین خود را در بهترین حالت نگه دارید.

1. هر سه سال یکبار تغییر دهید
توصیه می شود هر باتری خودرو بعد از سه سال تعویض شود و برای اطمینان از عملکرد صحیح خودرو مهم است که این کار را فراموش نکنید. هیچ چیز بدتر از از دست دادن برق در میانه راه نیست، بنابراین سعی نکنید عمر باتری خود را بیشتر از آنچه باید افزایش دهید.

2. سطح اسید را بررسی کنید
به عنوان بخشی از تعمیر و نگهداری باتری خودرو، باید سطح اسید باتری خود را هر شش ماه یکبار بررسی کنید. مراقب طبقه بندی اسید باشید، این اتفاق زمانی می افتد که باتری ها در شارژ زیر 80 درصد کار می کنند، هرگز شارژ کامل دریافت نمی کنند یا تخلیه سطحی ندارند. اگر باتری طبقه ای دارید، الکترولیت ها در قسمت پایین متمرکز شده و قسمت بالای آن گرسنه می مانند. اگر خودروی شما در مسافت های کوتاهی با لوازم جانبی قدرتمند مورد استفاده قرار می گیرد، باتری شما به ویژه در معرض خطر است.

3. آب را با دقت اضافه کنید
اگر متوجه شدید که سطح الکترولیت ها پایین است (صفحات در معرض دید قرار می گیرند)، آنها را با آب مقطر پر کنید. هنگام انجام این کار مراقب باشید و فقط سلول ها را پر کنید تا صفحات را بپوشاند. قیف یا بطری ورزشی اغلب برای افزودن آب مناسب است زیرا به شما اجازه می دهد جریان را کنترل کنید. پس از بالا آمدن سطح آب، از شارژر باتری برای شارژ مجدد باتری استفاده کنید.

4. آزمایش بار باتری را انجام دهید
برای نگهداری جامع باتری خودرو، هر ماه می خواهید آزمایش بار باتری را انجام دهید، که می تواند توسط یک مکانیک انجام شود. این سرویس باتری خودرو برای اطمینان از این است که دستگاه می تواند به درستی شارژ شود، حتی در دمای انجماد.

 

خرید باتری هاوال اچ ۹

خرید باتری هاوال اچ ۹ شما می تواند به آسان ترین شکل اتفاق بیفتد، اگر شما خرید باتری را از نمایندگی سپاهان باطری انجام دهید.

برای خرید باتری هاوال اچ ۹ فقط کافی است با شماره ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید، ساید کار ها برای تعویض باتری ماشین شما را ما انجام خواهیم داد.

پس از ثبت سفارش شما، کارشناسان ما، باتری سفارش داده شده شما را در کمترین زمان به صورت رایگان برایتان در محل دلخواهتان در سطح شهر تهران ارسال می کنند و به صحیح ترین روش و با رعایت نکات اصولي فنی، باتری را بر روی خودروتان به صورت رایگان نصب می کنند.

تمام خدمات ما به صورت تمام وقت در سطح شهر تهران قابل ارائه است و فقط کافی است با ما تماس حاصل فرمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

قیمت باتری هاوال H9

یکید.

 

شماره تماس 📞 32 65 95 77 – 021

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments