باتری چری آریزو 5

باتری چری آریزو 5

نوع مناسب باتری چری آریزو 5

چری آریزو 5 یکی از زیباترین محصولات چینی در بازار کشور است. خودرویی که نظر بسیاری را نسبت به خودروهای چینی عوض کرد, تا قبل از به بازار آمدن آریزو 5 , محصولاتی زشت و بد قواره را به عنوان خودروهای چینی در بازار مشاهده میکردیم , به یکباره با ورود اریزو 5 خودروهای چینی طرفداران زیادی را پیدا کردند .
برای باتری چری آریزو 5 باتری 60آمپر با قالب L2 استاندارد و مناسب است.
دقت داشته باشید اگر خودتان تصمیم به تعویض باتری دارید پس از تعویض باتری نسبت به سلامت دینام خودرو و سیستم برقی خودرو و عدم برق دزدی آن اطمینان حاصل کنید. چرا که این موارد ارتباط مستقیمی با طول عمر باتری خودرو شما دارد. برای این منظور میتوانید از راهنمای تست دینام و تست برق دزدی خودرو استفاده کنید.
البته در صورت خرید باتری از فروشگاه اینترنتی فارس باتری این موارد به همراه ارسال و نصب به صورت کاملا رایگان برای شما انجام خواهد شد.

تعویض باتری چری آریزو 5

راهنمای تعویض باتری چری آریزو 5 : 
اگر درب کاپوت چری آریزو 5 را باز کنید, در سمت راست موتور و پشت فیلتر هوا باتری خودرو را مشاهده خواهید کرد. باتری چری آریزو 5 از نوع 60 آمپر کوتاه است و به راحتی در بازار کشور یافت میشود. با توجه به حساسیت سیستمهای الکترونیکی این نوع خودروها و قیمت بالای قطعات و لوازم کمیاب آن ها بهتر است از نصب باتری های ارزان قیمت و بی کیفیت بر روی آن ها اجتناب کنید.

تعویض باتری چری آریزو 5 بسیار ساده است. برای این کار به یک آچار شماره 10 و بکس با رابط بلند نیاز خواهید داشت. در اولین مرحله بست منفی و سپس مثبت را باز کنید. پس از آن نوبت به نگهدارنده باتری میرسد. نگهدارنده را باز کرده و باتری را بیرون آورید. اگر در هنگام بیرون آوردن باتری درپوش فیلتر هوای موتور برای شما مشکل ساز شد, آن را نیز باز کنید.

پس از آن باتری جدید را جایگزین کرده و آن را محکم کنید. قبل از محکم کردن بست های نگهدارنده آن ها را به خوبی بررسی کنید, در صورت سولفاته بودن آن ها را با کمی آب جوش و مسواک تمیز کنید تا عملکرد باتری را کاهش ندهند.

خرید باتری چری آریزو 5

باتری فابریکی خودروی چری مدل آریزو 5 باتری 60 آمپر می باشد و این باتری در تمامی مدل های این خودرو استفاده شده است. طبق بررسی کارشناسان این باتری پاسخگوی تمامی نیازهای این خودرو بوده و نیازی به باتری با آمپر بیشتر ندارد. در بین باتری های 60 آمپر باتری اوربیتال محصول کارخانه سپاهان باتری پرفروش ترین محصول بوده است.

طول عمر باتری ماشین آریزو ۵ چه مدت است؟

عمر مفید باتری بر روی آریزو ۵ حدود دو سال میباشد.
اگر از باطریهای معتبر کره ای استفاده کنید عمر باتری قطعا بیشتر میباشد.
البته عمر دقیق باتری به نوع کارکرد ماشین و نحوه عملکرد دینام بستگی دارد.

برای ماشین آریزو ۵ باتری اتمی بهتر است یا اسیدی؟

هر دو نوع باتری اتمی و اسیدی بر روی این خودرو قابل نصب است ولی باتری اتمی به علت طول عمر بیشتر و کیفیت بهتر همچنین ایجاد آلودگی کمتر و عدم نیاز به مراقبت و نگهداری قطعا بهتر خواهد بود.

قیمت باتری چری آریزو 5

شماره تماس 📞 32 65 95 77 – 021