باتری ام جی RX5

باتری ام جی RX5

نوع مناسب باتری ام جی RX5

MG RX5 همه کاره، توانمند، اسپرت و سرگرم کننده ، SUV نهایی است و به طور کامل اخلاق “بیشتر انجام دهید” مارک انگلیسی را در بر می گیرد. این مدل کاریزماتیک برای ارائه همه چیز راننده کنجکاو و ماجراجویانه طراحی شده است. ایمنی رانندگی ، فناوری جذاب و عملکرد پاسخگو همه به صورت استاندارد ارائه می شوند و میراث سازنده نمادین را تداعی می کنند. همچنین علاقه ای به عملکرد دارد تا با عملکرد شما مطابقت داشته باشد. با MG RX5 ، ​​هر سفری یک رویداد به یاد ماندنی است.

نوع مناسب باتری ام جی RX5: باتری فابریک ماشین ام جی RX5، باتری ۶۰ آمپر پايه کوتاه در قالب L2 است، که شما می توانید این باتری را از نمایندگی سپاهان باتری در نوع سیلد اسید که متداول ترین نوع باتری موجود در بازار باتری جهانی است خریداری کنید.

باتری های سیلد اسید می توانند به راحتی برق مورد نیاز ماشین را تامین کنند و بهترین عملکرد را از خود ارائه دهند.

کارخانه سپاهان باتری،  باتری ماشین شما را در بهترین سطح کیفیت در برند های مختلف تولید می کند.

تعویض باتری ام جی RX5

علامت های هشدار مبنی بر اینکه باتری ماشین شما ممکن است از بین برود:

اجازه دهید صحنه را تنظیم کنیم، شما بیش از حد خوابیدید و دیر به سر کار می‌روید. در نهایت از در خارج می‌شوید و وارد خودروی خود می‌شوید، کلیدهای خود را در جرقه می‌گذارید، کلید را می‌چرخانید و… هیچ چیز. ماشین شما واژگون نمی شود شما بارها و بارها تلاش می کنید، اما هنوز، هیچ. باتری شما از بین رفته است. چنین شروع وحشتناکی برای روز شما! آیا نشانه هایی وجود داشت؟ آیا باید می دیدی که می آید؟
چراغ های جلو کم نور: چراغ‌های جلو زمانی که قدرت لازم را برای درخشش آنچنان که باید ندارند، کم نور می‌شوند. اگر چراغ‌های جلوی شما به اندازه‌ای که قبلاً به یاد دارید روشن نیستند، ممکن است بخواهید باتری خود را بررسی کنید.

مشکلات قطعات الکتریکی: اکثر خودروهای مدرن دارای لوازم جانبی الکترونیکی زیادی هستند، مانند صندلی های برقی، شیشه های برقی، رادیو، چراغ های داشبورد، چراغ های جلو، برف پاک کن ها و غیره. هر یک از این موارد برای کار کردن به برقی که از باتری وسیله نقلیه شما می آید نیاز دارد. اگر این اجزا شروع به کار کردند، باید باتری خود را بررسی کنید.

چراغ هشدار داشبورد: روشن شده است. اکثر وسایل نقلیه مدرن دارای چراغ هشدار داشبورد هستند، معمولاً به شکل باتری خودرو ، که وقتی باتری به درستی بارگیری نمی شود یا هنگامی که دارای مشکل داخلی است، روشن می شود. این چراغ همچنین می تواند نشان دهد که دینام یا قسمت دیگری از سیستم الکتریکی مشکل دارد. هنگامی که چراغ روشن می شود، بهترین اقدام شما این است که سیستم الکتریکی وسیله نقلیه خود را توسط یکی از تکنسین های خدمات معتبر ما بررسی کنید.

قاب باتری متورم شده است: اساساً باتری یک واکنش شیمیایی است که در یک جعبه محصور شده است. گاهی اوقات، مانند هر واکنش شیمیایی، همه چیز ممکن است اشتباه پیش برود. هنگامی که باتری در معرض دمای بسیار گرم یا سرد قرار می گیرد، طرفین قاب باتری می توانند متورم شوند. در زمستان، باتری ممکن است تخلیه و یخ بزند. این یخ زدگی، و همچنین تورم ناشی از گرمای بیش از حد، می تواند باعث مرگ باتری “الکتریکی” شود. وقتی این اتفاق می افتد، باتری قابل بازیابی نیست و باید تعویض شود.

باتری “قدیمی” است: باتری ماشین معمولاً فقط حدود چهار یا پنج سال دوام می آورد. طول عمر می تواند بر اساس قرار گرفتن در معرض دمای شدید (گرم یا سرد) و عادات رانندگی شما تغییر کند. هنگامی که باتری شما به مرز دو سال رسید، ممکن است بخواهید آن را آزمایش کنید تا ببینید چقدر عمر باقی مانده است. اگر مطمئن نیستید که باتری خود چند ساله است، تاریخ ساخت را اغلب می‌توانید روی قاب باتری پیدا کنید. اما اگر نمی توانید آن را پیدا کنید و هنوز مطمئن نیستید، ممکن است بخواهید آن را آزمایش کنید.

شل شدن پایانه ها: پایانه های باتری را بررسی کنید تا مطمئن شوید پایانه های باتری به درستی وصل شده اند، زیرا باعث می شود خودرو طوری عمل کند که گویی باتری در حال از بین رفتن است. اگر شل هستند، آنها را سفت کنید و ببینید که آیا مشکل برطرف می شود یا خیر. اگر اینطور نیست، ممکن است باتری در حال از بین رفتن باشد و باید آن را آزمایش کنید.

شما یک نور در سمت چپ: گاهی اوقات خطای اپراتور دلیل مرگ یا از بین رفتن باتری است. اگر تمام توضیحاتی را که فکرش را می کنید انجام داده اید و هیچ کدام دلیل آن نبوده است، ممکن است چیزی به همین سادگی باشد که چراغ را روشن گذاشته اید. ممکن است یک شب بوده باشد، ممکن است یک هفته باشد، در هر صورت باتری شما را خالی کرده است. خودت را کتک نزن، ممکن است برای هرکسی پیش بیاید. در صورت نیاز باتری را شارژ یا تعویض کنید و سعی کنید در آینده توجه بیشتری داشته باشید.

اکنون اگر متوجه خرابی باتری خودرو خود شده اید ومی خواهید تعویض باتری ام جی RX5 انجام دهید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.

قیمت باتری ام جی RX5

قیمت باتری ام جی RX5 به عوامل زیادی بستگی دارد که شما باید به هنگام خرید باتری خودرو خود به آن توجه داشته باشید تا بتوانید به درستی قیمت باتری را بررسی کنید. ما در اینجا به چند مورد خوهیم پرداخت:

  • گارانتی باتری: گارانتی باتری به شما می رساند که باتری دارای سطح کیفیت بالایی است که ارزش گارانتی شدن را دارد. بنابراین اگر باتری ای تهیه کرده اید که قیمت بسیار کمی دارد و گارانتی ندارد، بدانید که باتری بی کیفیت خریداری کرده اید که عملکرد صحیحی هم نخواهد داشت.
  • تاریخ تولید باتری: تاریخ تولید باتری بیانگر سلامت و یا فرسودگی باتری است
  • کشور سازنده:

نمایندگی سپاهان باتری، باتری ام جی RX5 شما را با بالاترین سطح کیفیت، تاریخ تولید جدید و همراه با گارانتی تعویض با مناسب ترین قیمت به شما تحویل می دهد.

شما می توانید برای اطلاع دقیق از قیمت باتری ام جی RX5 خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

خرید باتری ام جی RX5

یکید.

 

شماره تماس 📞 32 65 95 77 – 021

5 1 رای
رأی دهی به مقاله
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments

Warning: file_put_contents(): Only -1 of 928 bytes written, possibly out of free disk space in /home3/sepaha35/public_html/wp-content/plugins/wpdiscuz/utils/class.WpdiscuzCache.php on line 145
علی محمد
علی محمد
2 سال قبل

جناب من ماشین ام جی Rx5 دارم خیلی داره اذیت میکنه هر دفعه که میخوام روشنش کنم باید دو طاعت باهاش درگیر بشم تا روشن بشه فقط نمیدونم که باتری شارژ خالی کرده یا باتری خراب شده . شما تست باتری ماشین انجام میدین قبل از اینکه باتری نصب بشه یا اینکه فقط تعویض باتری رو انجام میدین ؟ اگر نیاز به تعویض باتری باشه میاین جایی که ماشین هست تعویض باتری ماشین ام جی rx 5 من و انجام بدید؟ چون نمیخوام ماشین و فعلا از جاش تکون بدم میترسم یهو وسط راه خاموش بشه دیگ روشن نشه بمونم . ماشین سمت همت غرب هست . جواب بدی ممنونت میشم چون ماشینو لازم دارم باید درستش کنم